Jsem máma, jako TY.

K celému hypnoporodu mě dovedl můj syn. A jsem mu za to opravdu velmi vděčná. Pocházím z naprosto nealternativní rodiny, kde ženy rodily těžce a já již od mala slyšela všechny ty zážitky, co naše ženské pokolení zažilo. Vůbec mě v tu chvíli ani nenapadlo, že by vše šlo jinak. Tak nějak jsem vše přijímala a říkala si, žena holt musí trpět a odměnou je jí to krásné zdravé dítě.

Ale jsem otěhotněla. A najednou byla otázka porodu více a více hmatatelná. Začala jsem více číst, cvičit jógu a prošla snad všechny kurzy, které byly. Stale to nebylo ono. Už jsem spoustu věděla, ale nedokázala si vše složit dohromady.

A pak jsem přišla doma s myšlenkou: Lásko, půjdeme spolu na kurz Hypnoporodu Jemného Zrození? A přišla rázná odpověď: Na Hypnoporod? Ne. Jenže já tolik chtěla a tak jsem za týden přišla s otázkou: Lásko, půjdeme na kurz Jemného Zrození? Jasně, můžeme. A tak jsme šli.

"To my jsme prvními láskami našich dětí"

Na kurzu jsem našla všechny odpovědi na své otázky, ale co bylo nejdůležitější složil se mi před očima celý průběh porodu a já si poprvé za celou dobu mohla vybrat. Vybrat to, co chci.

Díky mé zkušenosti s kurzem a následným porodem, jehož vzpomínky mne doteď naplňují krásným pocitem, jsem se rozhodla stát se lektorkou Jemného Zrození. Aby si každá žena mohla zažít nádheru zrození, aby každá žena vzala zodpovědnost za svůj porod do svých rukou.

Jsme to my, ženy, které rodí a přivádíme tak na svět nový život. A zasloužíme si tento úžasný a pro nás velmi formující moment prožít v lásce, klidu a míru.

Jsem tady pro vás. Společně měníme svět. Přivádíme na svět generaci dětí narozených s respektem a ženy, které ví, co dokážou.

Učím se, abych mohla učit Tebe

Věřím a mám na sobě vyzkoušeno, že se člověk učí celý život. Proto aktivně vyhledávám kurzy, které mě posouvají kupředu a díky nim mohu předat to nejlepší i Tobě.

KURZY, KTERÉ JSEM ABSOLVOVALA

Kurz Hypnoporodu Jemného Zrození

Cesta extáze - Lilia K.

Kurz NAZEP - Zpracování a Enkapsulace placenty 

Ammadula - Kurz porodní duly 

Vítězná mysl - Silová metoda, Dragan Vujovič 

Respektovat a být respektován 

BLW metoda

Znakování pro děti

Šátkování

Jemné Šestinedělí

Kurz Aromaterapie - Nobilis Tilia

Osvědčení a certifikáty

Podívej se s čím vším Ti mohu pomoci